بنگاههای تن فروشی ایرانی

میز آشنایی
گسترده ترین بنگاههای تن فروشی ایرانیان در تفلیس در پوشش نام کلوپ شبانه یا دیسکوتک فعالیت میکنند.

دیسکوی ایرانی
دیسکو در واقع نوعی موسیقی است برای رقصیدن و دیسکوتک هم جایی که میشود موسیقی دیسکو شنید و رقصید. در فارسی گاهی دیسکوتک به اختصار دیسکو نیز نامیده میشود. حالا چرا دارم این تعریفها را اینجا یاداوری میکنم؟ بخاطر اینکه واژه دیسکو در میان گروهی از ایرانیان گرجستان معنای دیگری پیدا کرده و ممکن است معنی قدیمی این واژه ها از یاد برخی رفته باشد. این اماکن از نظر ظاهر شبیه دیسکو یا مانند کاباره هستند اما کمتر کسی ممکن است تنها بخاطر گوش دادن موزیک یا رقصیدن به این محلها برود. در درجه اول اینجاها پاتوق روسپی ها شده است چون مشتریان خوبی میتوانند پیدا کنند. به ظاهر همه چیز ساده است، آقایانی از روسپی ها دعوت میکنند که دور میزشان بنشینند، روسپی پس از ارائه سفارش نوشیدنی یا حتا خوراکی به گارسون، درباره قیمت خودش با آقا صحبت میکند و اگر توافق حاصل شد بعد از ختم جلسه جهت سرویس دهی به اقامتگاه آقا میرود. چه توافق حاصل بشود یا نشود، پرداخت صورتحساب میز با آقا است در ضمن اگر هم توافق حاصل شود هیچ تضمینی وجود ندارد که روسپی قرار را فسخ نکند و به پیشنهاد با رقم بالاتر از جانب شخصی دیگری یا به یک مشتری دائمی جواب رد بدهد. بنابراین ممکن است همه زحمات و هزینه های صرف شده توسط آقا بهدر برود. این نکته هم مهم است که جماعت روسپی در این اماکن آقایانی را که بر روی میزشان تنها سفارش مختصری است و خرج کن بنظر نمیرسند را تحویل نمیگیرند. بنابراین یک شغل دیگر در این اماکن ایجاد شده است، واسطه هایی که بدون زحمت یکی از روسپیان مورد نظر آقا را با تضمین برای او مهیا میکنند و صد البته در این موارد مبلغ پرداختی بالاتر از معمول خواهد بود.
تا جاییکه من اطلاع دارم، بنیانگذار این مدل تن فروشی در گرجستان یک شهروند ترکیه بود بنام مرات Morat که چندین سالی است دار فانی را وداع گفته است. او با نام رستورانهای ترکی این صنعت را وارد گرجستان کرد. رستورانهای ترکی شبانه در میان ایرانیان به ترکیش بار معروف بودند. با درگذشت مرات راه او ادامه یافت و ترکیش بارهای متعددی در شهر تفلیس و حتا در باتومی ایجاد شدند. اکثر زنانی که آن سالها به ترکیش بار میرفتند افراد بی سرپرستی بودند که فرزند خردسال داشتند و برای امرار معاش آنهم در اوضاع خراب اقتصادی آن سالها چاره ای جز تن فروشی نداشتند، من با بسیاری از این زنان ملاقات و گفتگو داشتم. میگفتند اگر شغلی یا سرپرستی پیدا کنیم هرگز به اینکار تن نمیدهیم اگر فرزند نداشتیم حاضر بودیم از گرسنگی بمیریم ولی از این طریق امرار معاش نکنیم . اما نسل جدید روسپیهای گرجستان که برخی دستپرورده نسل گذشته هستند داستانهای مفصل تری دارند و من کمی تا قسمتی در مورد آنها اطلاع دارم اما فعلن موضوع در مورد نسل جدید بنگاههای تن فروشی است.
محل اقامت با خدمات ویژه
نزدیک ساختمان با شکوه پارلمان در خیابان روستاولی قدم میزنم ، در حال پاسخگویی به تلفنی از ایران به موبایلم هستم پس فارسی حرف میزنم. پس از پایان مکالمه جوانی نزد من میاید و می پرسد: شما ایرانی هستید؟
– بله، من ایرانی هستم.
– اگر خانه یا هتل یا راهنما نیاز داشتید، در خدمت شما هستم.
– نه، من مقیم گرجستان هستم و به این خدمات نیاز ندارم.
– پس کارت ما را داشته باشید، اگر خودتان یا مهمانتان نیاز به خانم داشت با ما تماس بگیرید.
– شرایطش چه جوریه؟
– زنگ بزنید، لااقل 3 نفر رو میفرستیم. هر کدوم رو خواستید بردارید، ساعتی 100 لاری، هر کسی رو هم نخواستید 10 لاری بهش پول تاکسی بدهید. همه جور هیکل، قد و رنگ دارم اگر از قبل بهم بگویید چی میخواهید، امکان نداره لااقل یکیشون رو نپسندید.
تا بحال چند ایرانی هم به دفتر من آمده اند و با ارائه کارت ویزیت گفته اند که اقامتگاه برای اسکان گردشگران در اختیار دارند و تاکید کرده اند که خدمات مرتبط با روسپیگری را نیز در اقامتگاه خود ارائه میکنند.
بیایید شفاف سازی کنیم
قصد من از این نوشته این نیست که هموطنان اینکاره را مورد شماتت قرار دهم.من آموزگار علم اخلاق نیستم. اگر برای خدماتی تقاضای کافی وجود نداشته باشد، افراد روی آن سرمایه گذاری نمی کنند. موضوع اینست که جریانات باید شفاف و روشن بشود. در مواردی خانواده های گردشگر ایرانی بدون اطلاع از فضای حاکم بر این باصطلاح دیسکوها وارد این اماکن شده اند تا به خیال خودشان ساعاتی را به شادمانی و پایکوبی بگذرانند. والدینی بوده اند که فرزندان خود را برای راهنمایی و مشاوره تحصیلی به دفاتری سپرده اند که منبع اصلی درآمد آنها از راه شغل واسطه گری در تن فروشی بوده است. از سوی دیگر من ایمیلهای زیادی دریافت میکنم که افراد در آن در مورد محلهای دسترسی به روسپی ها در گرجستان سئوال میکنند، برخی حتا از ایران به تلفن همراه من زنگ میزنند و در مورد این موضوعات سئوال میکنند.
اگر شفاف سازی صورت بگیرد و بقول معروف روشن شود که چه کسی اینکاره است، بنظرم زیانها به حداقل میرسد. من با نوشتن این مطلب گام اول را در این مسیر برداشتم، اگر دوستانی با من همفکر باشند گامهای بعدی نیز برداشته خواهد شد.

44 Responses to بنگاههای تن فروشی ایرانی

 1. sakartvelo می‌گه:

  باسلام
  بعضا خاطرات شيريني نقل مي كنيد.متاسفانه س..س آنچنان براي ما پر اهميت شده است كه همه آگاهانه و نا آگاهانه دلسوزانه و غير دلسوزانه سعي در شفاف سازي آن دارند.
  اميدوارم كه نقل اين خاطره از شما از سر آگاهي باشد نه جذب مخاطب .خاطاره را خواندم اما دقيقا متوجه نشدم كه چه چيز را شفاف سازي كرديد ؟گام اول را در چه مسيري برداشتيذ؟در مسير معرفي راههاي ارتباط با روسپيان ؟گول نخوردن كساني كه به ديسكو مي روند؟دوستان با چه چيز شما بايستي همفكر باشند؟گامهاي بعدي نهايتا به چه مسيري ختم مي شوند؟
  جناب گلچين شما هميشه سعي در منهدم كردن معلول داريد و علت را نمي بينيد
  اين رفتار و حساسيت ايرانيان ريشه ذر بسياري مشكلات اجتماعي تحميل شده دارد
  شما نيز اگر مدت زيادي انسانهايي را از خوردن و بوييدن غدا منع فرماييد ايشان كثير الاشتياق به طبخ و خوردن غدا هاي نامطبوع و ضرر رسان خواهند شد .مشكل انسانها نيستند مشكل فرآيندي است كه به اين رفتار پر خطر ختم مي شود.
  لطفا تمامي نظرمن را منتشر فرماييد و از انتشار سانسور شده بپرهيزيد كه هر چه ميكشيم از سانسور است.

  • گام اول شفاف سازی این بود که افراد و بویزه خانواده ها آگاه شوند که این اماکن نامشان دیسکو است ولی برای مقاصد دیگری ایجاد شده اند.
   در مطلب منتشر شده هم توضیح دادم که منظور آگاه کردن است و نه منهدم کردن.
   آنچه که شما اینجا اسمش را خاطره گذاشته اید، بیان تجربیات شخصی است. بنظر من هنگام بیان نظریات شخصی بهتر است مشاهدات شخصی را هم بیان کنیم، این در واقع توضیحی درباره روند شکل گیری نظریه مطرح شده است.
   من با انتشار همه نظریات موافقم بشرطی که فردی که اتهام میزند ، شناسنامه دار باشد تا در صورت لزوم در مراجع قانونی حاضر شود و از گفته های خود دفاع کند. حتا در کشور فرانسه هم شما نمیتوانید نشریه ای را منتشر کنید که نام صاحب امتیاز یا ناشر ان آنجایی ثبت نشده باشد. توجه داشته باشید که گرچه گرجیران یک وبلاگ است اما نام گروه ثبت شده ای در کشور گرجستان نیز میباشد و قانون با کسی شوخی ندارد.

  • سزاوار می‌گه:

   بنده موافقم 100% ولی حتی تمایل درکشورهای که رابطه جنسی آزاد است به این نوع از رابطه خیلی زیاد است. نگاهی به کشور های اروپائی بیاندازید. پس اینجا چرا که تقریبأ در مسائل جنسی آزاد هستند اینطور است. من فکر مکنم بر میگرد به دلیلی زیادی. تنوع طلبی یا بی دردسر بودن در اینوع از رابطه. حس کنجکاوی نمیدانم حتی در خانمهای غربی هم رواج دارد که برای پول دنبال پسران هستند. البته برای منهم واقعأ بگم جالب است. فکر نکنم هیچ مردی تا بحال اینکار را نکرده باشد. نمتوانم باور کنم.

  • علیزاد می‌گه:

   جناب ساکارتولو
   نکنه در کشورهای غربی که هزاربرابر ایرانیان سایت مستهجن و عرضه و تقاضای جنسی دارند هم جلوی هرزگیشونو گرفتند که ایرانی‌ها اینطورند؟
   ایرانی‌ها از هرزگی هم در رتبه‌های آخر جهان هستند و این هم از صدقه‌سری اسلامه و پیشزمینه‌ی مزدایسنا که بسیار شبیه اسلام بود
   هر عقل طبیعی تشخیص میده که هرزگی اعتیادآوره و سیری‌ناپذیر

 2. علی می‌گه:

  متاسفانه نمی دونم چه باید گفت. این خانم هایی که این ها معرفی می کنند گرجی هستند یا ایرانی؟ در هر دو حالت بده اما اگه ایرانی باشند بدتر

 3. andrew می‌گه:

  تن فروشی به قولی قدیمی ترین شغل انسان است و در همه جوامع وجود داشته و خواهد داشت شخصا البته هیچ علاقه ای به حضور در چنین اماکنی ندارم ولی چند مورد را در باره گرجستان یاد اوری کنم بد نیست .
  1 تن فروشی رسمی (یا اصطلاح درسترش خرید س ک س )در گرجستان برعکس ارمنستان و ترکیه غیر قانونی است البته در صورت دستگیری تنها مرد (خریدار )مجرم تلقی میشود و زن را بلافاصله ازاد میکنند پس دوستان حواسشان باشد در صورت هر گونه درگیری با روسپی ها کارشان به زندان میکشد .
  2 به هیچ عنوان به فرد زیر سن قانونی پیشنهاد ندهید جرم بسیار سنگینی است .
  3 توی خیابان و هتل و…. از کسی چنین درخواستی نداشته باشید اگر همسر یا دوست پسرش را خبر کند حسابتان با کرام الکاتبین است مردم گرجستان توی این موارد اصلا شوخی ندارند و حتی خیلی خشن تر از مردان ایرانی هستند .
  و از همه مهمتر بهتر است دلیل بهتری برای سفرتان پیدا کنید این قلم توی ایران هم ارزانتر است هم کلی خرج سفر روی دستتان نمیگذارد .

  • سوسن می‌گه:

   کاملا موافقم.آفرین .به این میگن دیدگاه منطقی و درست همراه با اطلاعات کامل.

   • مصطفی می‌گه:

    سلام بله برای اطلاع خانواده هایی که برای تحصیل بچه هاشون و حتی تفریح بهتره اگاه باشن. و از اقای گلچین فر نباید انتقاد کرد . ایشون واقعیت را گفتن . و هشداری برای مسافران تازه وارد بویژه.

  • نسل سوخته می‌گه:

   آقای اندرو بهتره قبل از اینکه مطلبی رو عنوان کنید در موردش تحقیق کنید.روسپی گری در ارمنستان غیرقانونی است و تا 10 سال زندان داره اینم لینک این خبر
   http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Europe#Prostitution_in_Armenia
   اما روسپی گری هست همانگونه که در تایلند هم غیرقانونی است اما هست .اما ترکیه تنها کشور مسلمانی هست که روسپیگری قانونی .در ضمن ما که سال گذشته به گرجستان سفر کردیم و دنبال روسپی گری هم نبودیم اما پیشنهادات زیادی به ما شد از طرف شهروندان گرجی که فارسی بلد بودند(راهنمای تور). تو هر دیسکو و باری هم که برای مشروب خوردن و رقصیدن میرفتیم افراد دلال میومدند و پیشنهاد میداند که کدومشونو میخواین. یک جائی هم که قبلا سونا و هتل بوده الان تبدیل شده به روسپی خانه که خیلی راحت دارند تو این زمینه فعالیت میکنند و پاتوق مردان اروپائی است اگر هم شک دارید ادرس و اسمشو خدمتتون عرض کنم

   • andrew می‌گه:

    شما مثل این که متن مرا درست نخواندید در گرجستان روسپی گری (عمل جنسی در مقابل پرداخت و دریافت پول) غیر قانونی است اما فقط برای خریدار س ک س موجب مجازات میشود و مجازاتی برای خود روسپی ندارد این قانون که در بسیاری از کشور های دیگر اروپا هم اعمال میشود برای این است که کسی نخواهد با تهدید و اعمال فشار به روسپی ها برده داری جنسی به سبک بسیاری کشور های دیگر راه بیندازد یا کسی نتواند دستمزدشان را با تهدید به لو دادن به پلیس ندهد و بیشتر برای تامین امنیت روسپی ها است . در مورد ارمنستان منبع من نقشه زیر است که در ان به طو.ر واضح ارمنستان به رنگ ابی یعنی تن فروشی ازاد مشخص شده .

    ادرس ان جایی را هم که فرمودید لازم نیست بمن بدهید نیازی به ان ندارم این قبیل اماکن در تقریبا تمام کشور های ازاد دنیا وجود دارند وبخشی از واقعیت جامعه است خوش امدن یا نیامدن من و شما تاثیری در این موضوع ندارد من علاقه ای به رفتن به این اماکن ندارم همانطور که علاقه ای به رفتن به مکان های مذهبی ندارم یا علاقه به میخانه و قمار خانه رفتن ندارم و یا از فوتبال خوشم نمی اید ولی همه این ها وجود دارند و بهترین کاری که من میتوانم بکنم این است که بی تفاوت از کنارشان عبور کنم . مهم این است که این عمل با رضایت طرفین باشد و از ان مهمتر برای من امنیت و سلامتی زنان و دخترانی که از این راه امرار معاش میکنند .

   • andrew می‌گه:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Regulated_prostitution
    این هم اطلاعات تکمیلی در باره قانونی یا غیر قانونی بودن فحشا در کشورهای مختلف

   • andrew می‌گه:

    یک سوال جدی هم در ذهنم بعد از خواندن متن شما به وجود امد . البته این حرف که هر جا رفتیم به ما پیشنهاد شد را از چند ایرانی دیگر هم قبلا شنیده بودم ولی برایم سوال است که چرا تا به حال هرگز به من با این که کشور خودم است چنین پیشنهادی نشده مسلما ارتباط برقرار کردن با من گرجی راحت تر از یک خارجی است . البته این موضوع برایم در چین و تایلند که به علت شغلم سالانه چندین بار به ان دو کشور سفر میکنم سوال بود ایرانی ها همیشه در حال تعریف کردن این جور خاطرات بودند ولی با وجود تسلط کامل من به زبان انگلیسی و دانستن مقداری چینی که مرا از مترجم بی نیاز میکند هرگز نه در بانکوک و نه در شانگهای و گوانژهو به من چنین پیشنهادی نشده .

  • نسل سوخته می‌گه:

   در جواب اینکه چرا به شما که گرجی هستین چنین پیشنهادی نشده و به غیرگرجیان میشود جواب واضح است چون چنین خدماتی برای یک گرجی جذابیتی نداره.کدام گرجی حاضره برای 1 ساعت خرید س ک س 100 دلار بپردازه که معادل دستمزد 20 روزیک فروشنده مغازه گرجی است . همانگونه که به من و در شهرخودم کسی پیشنهادی این چنینی نیمده اما برای توریستهای عرب هرجا میرن شماره تلفن و پیشنهاد میشه دوم اینکه توریست هر جای دنیا که بره مردم آن کشور سعی میکنند ازآنها درآمدی کسب کنند.معمولاانسانها به سوی مسائلی جذب میشوند که در کشور خودشان نیست یا محدود است.همانگونه که یک اروپائی از زندگی ماشینی و آسمانخراش های خودش فرار میکند و به کشوری جهان سومی میرود و از دیدن اماکن قدیمی سنتی و تارخی لذت میبرد. با شناختی که از ایران و ایرانی دارند به آنها چیزی پیشنهاد میشود که در کشورخودشان محدود غیرقانونی و مجازات برانگیزه در ضمن حتی توریستهائی که در کشور خودشان هم محدودیت جنسی نیست جذب این بازار میشوند و این نقطه ضعف مختص ایرانیان نیست. شما که تایلندتسریف بردین آیا متوجه این مسئله نشدین که اکثرخریداران س ک س اروپائیان و آمریکائیان هستند؟؟؟
   در رابطه با اینکه در ارمنستان روسپیگری قاونی است رفرنس شما هم همون رفرنس من هست که wiki pedia میباشد با این توضیح که در قسمت نقشه دقیق نیست اما در قسمت توضیحات به آن اشاره شده که غیرقانونی است. موفق باشید

   • andrew می‌گه:

    البته من تایلند که میروم همه وقتم را یا درحال خرید و سفارش جنس هستم یا در حال بسته بندی و پکینگ نویسی برای ارایه به گمرک وقت این که به شهر های توریست پسندش بروم ندارم ولی توی هتل که خبری نبوده تا به حال . دوست گرامی راستش رفتار بعضی ها خسته ام کرده توی فرودگاه . هواپیما . شهر و… تا به ادم میرسند بدون هیچ گونه شناخت و سابقه اشنایی اولین سوال جا و قیمت همین اقلام است جالب این است که طلب کار هم هستند و انتظار دارند حنما برایشان جور کنی بارها وقتی اظهار بی اطلاعی و عدم تمایل به چنین موضوعاتی کردم به شکلی توهین امیز برخود کرده اند از شما میپرسم یعنی واقعا یعنی هیچ چیز دیگر توی این کشور کوچک ما وجود ندارد ؟ حتما باید اولین و تنها سوال همین باشد ؟ مشکل من با بود یا نبود این مسایل نیست چیزی طبیعی و جهان شمول است مشکلم با نوع نگاهیست که به من و هموطنانم میشود و به شدت ازارم میدهد .

 4. احسان می‌گه:

  باز هم از اقای گلچین فر عزیز ممنون هستم به خاطر اطلاع رسانی
  در مورد صحبت های اقای اندرو هم موافقم من هم اطلاعاتی دارم که نشان می دهد اگر چنین اتفاقی برای افراد زیر سن قانونی رخ بدهد ،از لحاظ قانونی شدیدا برخورد خواهد شد ، شخصا مخالف چنین رفتارهایی هستم چه برسد به اینکه برای این گونه رفتارها به کشوری دیگر سفر کنیم و به قول اقای اندرو در همین ایران خودمان نمونه های ارزان تر نیز وجود دارد ( البته متاسفانه ) ، اما با اینکه مخالف این رفتارها هستم بهتر است صورت سوال را خط نزنیم چون این مشکلی است که خیلی از ایرانیها با سفر به کشورهای دیگر دچار آن می شوند ، پس بهتر است روش درست را یاد بگیریم ، احتمالا هدف آقای گلچین فر هم اطلاع رسانی به شکلی بوده تا هموطنان ایرانی چار مشکلاتی از قبیل زندان و دادگاه نشوند .
  در مورد حرف دوست عزیزم آقای علی هم موافقم چه گرجی و چه ایرانی ، برای من ناراحت کننده هست .
  با تشکر

 5. sam می‌گه:

  در کشوری مثل ایران نبودن چنین اماکنی باعث اتفاقات ناخوشایندی از جمله تجاوز و نا امنی جامعه حتی قتل میشود . روسپی چه قانونی باشد چه غیر قانونی در ایران کار خودش را انجام می دهد . حال چه بهتر که جایی برای روسپی ها در نظر گرفته شود تا نا امنی و تجاوز ها به حد اقل برسه . اگه تعارف رو کنار بزاریم می بینیم در حال حاضردر ایران خیلی از جوانان برای رسیدن به مقوله سکس شانس خودش رو در مورد هر دختری امتحان می کنن و این یعنی حاشیه امنیت یه دختر رو به خطر می اندازه . حالا در مورد زیاد بودن تجاوزها تو ایران . پسری که بخاطر نداشتن وضع مالی یا ظاهری خوب حتی نداشتن فن بیان خوب مجبور به سرکوب کردن میل جنسیش میشه ممکنه یه جایی اسیر نفسش بشه و مرتکب عملی مثل تجاوز به یه دختر معصوم بشه . خوب حالا پسر پشیمونه از طرفی از عواقب کارش ترسیده و ممکن مرتکب قتل هم بشه واسه پنهون موندن این اتفاق . بعد مدتی به نوعی به خاطر قتل دستگیر می شه و خودش هم اعدام می شه . حوادثی که در ایران بی شماره .

  • iraj می‌گه:

   آندرو جان میشه بفرمایید شما دقیقآ به چی علاقه دارید؟؟ منچ یا مارپله نظرتونو احتمالآ جلب میکنه؟؟ گرگم به هوا چی؟؟یا شاید لی لی؟؟ اونم نه؟!!!
   مرد حسابی اگه شما به این اندازه بی تفاوت باشی که حتمآ باید خودتو به دکتر نشون بدی!! و خرما وعسل وحلوا و…. کلآ گرمی جات بیشتر تو رژیم غذاییت بگنجونی عزیز دل برادر.!! حرفات منو یاد بعضی ها تو اول انقلاب انداخت که یه شبه با کل نفوس اناث مملکت برادر خواهر شدن!
   دیدی که بعد از سی سال سرکوب غرایز طبیعی مردم همه چیز به حد انفجار رسید و الآن به لطف مدیریت اجتماعی آقایون شاهد تجاوز گروهی مردم عادی یک روستا به دختر مسافری که نزدیک روستاشون با نامزدش لب جاده درحال استراحت بودن هم شدیم. اونم توی استان مذهبی خراسان!!
   چیزی که قابل تامله اینه که اونها روستایی های عادی بودن نه متجاوز و جانی بالفطره! فقط فرهنگ مذهبی غلط محیط زندگیشون اجازه آزادی های مشروع جنسی رو ازشون سلب کرده بود.و رفتار اونها رو تا حد یک حیوون وحشی تنزل داده بود.وبه خاطر یک سری باورهای غلط اجتماعشون اونها از نشون دادن علایق وغرایض طبیعیشون اکراه داشتن. و تلنبار این عقده های جنسی نهایتآ به اون تراژدی تاریخی منتهی شد
   حالا برادر من شما هم مثل بقیه چرا اینقدر اصرار داری که بگی دیسکو و جاذبه های جنسی اینجور جاها هیچ جذابیتی برای شما نداره؟ پس این همه ایرانی توی این دیسکو ها از کجا میان؟ نکنه اینم کار استکبار جهانیه؟ اصلآ چه اشکالی داره به جذابیتش اعتراف کنیم؟ من خودم علاقه به دیسکو رفتنو عار نمیدونم.
   دادا برای اینکه بگی مرد خوبی هستی لازم نیست مرد بودنتو زیر سوال ببری!!!!!!!!!!!!!!

   • علیزاد می‌گه:

    مردم اون روستا هرچقدر هم حیوون باشند به اندازه‌ی ۲۸ نفر آمریکایی آزاد و متمدن نبودند که به دختربچه (نه نامزد!) تجاوز کردند و بعد مادرشو تهدید کردند که شکایتشو پس بگیره. ثانیا اون چه جور نامزدی و استراحتی بوده که دیگران رو تحریک میکنه؟ مگه اونطرفها زن و دختر دیده نمیشدند که اینها رو پیدا کردند؟ وقتی که خیلی‌ها از شدت بی‌حیایی جلوی مردم فیلم‌سوپر بازی می‌کنند حقشونه. مثل هرزه‌های باغ خمینی‌شهر که حقشون بود موردتجاوز قرار بگیرند و قضات بیدادگاه‌های ایران ناجوانمردانه اعدامشون کردند

  • علیزاد می‌گه:

   لطفا به سایتهای خبری چه ایرانی و چه داخلی برای دیدن اخبار تجاوز یه سری بزن بعد خیالبافی کن.من اگه توی محله یا دهاتمون تجاوز زیاده نمیتونم اونو به کل ایران تعمیم بدم یا بگم که اینجا از همه‌ جهان بیشتر این چیزا رو داره.
   در ایران خیلی‌ها از ترس خدا و خیلی‌ها هم از ترس جان از تجاوز دوری میکنند و یه عده‌ی ناچیزی از افراد بی‌دین‌وایمان که بی‌کله‌ای رو همین بی‌اعتقادیشون ایجاد میکنه دست به تجاوز میزنن.
   لطف کن اول فکر کن که کی از هرزگی سیر شده که با بالا بردن عرضه بخواهیم تقاضا را کاهش بدیم؟؟؟

   • الف می‌گه:

    برای شما عمیقا متاسف ام

   • amin می‌گه:

    فقط برای جناب علیزاده متاسفم… خیلی وقیحانه است که در مورد اون جنایت ها اینقدر خونسرد صحبت کردن

   • مریم می‌گه:

    واقعا احسنت
    حرف حق رو زدی

    یه سری آدما برای ارضای حیوانیت خودشون دلیل رو بر این میزارن اگه آزادی باشه همه چی حله
    یه سوال دارم اگه بین این آزادی و روسپیگری قانونی از اقوام شما روسپی باشه غیرتتون اجازه میده؟اگه غیرتی وجود داشته باشه؟!

    کشورهای آزاد چه گلی به سرشون زدن که ایران هم بخواد مثل اونا کثیف باشه!؟
    همه ی مسعولان کشورهای غربی دادشون در اومده از این لجن بازیا
    شماها فقط رسانه های غربی رو که هرچی دلشون میخواد خوب نشون میدن شماهم میگید به به
    باید اونجا باشید تا بفهمید اونقدرها هم که ازش بهشت درست کردن نیست
    بیشتر غربیها خانواده ی کامل ندارن،پدر بالا سرشون نیست
    چون همشون از اینکارا بدنیا اومدن

    اونایی که با وحشی گری تجاوز میکنن و شماها تقصیر رو گردن دین میندازید نمیدونید که کرم از خودشونه؟
    مگه با قانونی بودن توو اروپا تجاوز اصلا وجود نداره؟
    نجس همیشه نجسه

 6. roozbeh می‌گه:

  با تشکر از مطالب سایت شخصا به عنوان کسی که تجربه زندگی در تایلند رو دارم و تا همین یک سال قبل هم با روسبی ها رابطه داشتم به عرض دوستان برسونم که مطلب دیگه ای هست که عمدتا این روزها راجب بهش صحبتی نمیشه متاسفانه و اونم بیماریهای مقاربتی به خصوص ایدز هست ببینید عزیزان روسبی ها در همه دنیا در طول روز شاید با دهها نفر رابطه داشته باسشند حالا در کشورای توریستی مثل تایلند گرجستان ترکیه و …یه روسبی با ادمای مختلف از ملیتهای مختلف رابطه داره اونم به دفعات مختلف اشخاصی که هیچ اطلاعاتی از گذشته نحوه زندگی و سلامتیشون وجود نداره و متاسفانه تو چهره هیچ شخصی هم ننوشته که مبتلا هست یا نه نشونه ای هم وجود نداره که بیماری رو تایید کنه به عنوان مثال اگر یک روسبی از یک شخص مراجعه کننده (مشتری) مبتلا بشه در بیشتر از 50 درصد موارد حتی تا سالها متوجه بیماریش نمیشه و در طی این مدت میتونه خیلیای دیگه رو هم الوده کنه روند انتقال ویروس به اشخاص دیگه هم از همون فردای ابتلای خودش به راحتی و بدون هیچ علایمی صورت میگیره علت نوشتن این مطلب بیشتر به خاطر اینه که من در تایلندعمدتا برخورد کردم با ایرانیایی که متاسفانه و از روی عدم اگاهی ملاک سالم بودن رو چهره بی نقص و طاهرا نظافت طرف مقابل قرار میدن که در مورد اچ ای وی اشتباه فاحش و محض این هموطنای عزیزمونه حالا من همین جا از همتون خواهش می کنم در درجه اول سلامتیتون رو به خاطر یک ساعت لذت زودگذر به خطر نندازید درجه دوم اگر هم مایل به انجامش هستید حتما رعایت ایمنی(کاندم) رو در س..س بکنید و به خصوص کسانی که قبل از رابطه الکل مصرف می کنند معمولا قدرت تصمیم گیری درستی ندارند باید بیشتر دقت کنند(خود من هم از همین گروه بودم ) من هم زمانی مثل اکثر دوستان بیخیال و سهل انگار بودم ولی الان یک سالی هست که این نوع روابط رو برای همیشه کنار گذاشتم نمیخوام به قول جناب گلچین فر درس اخلاق داده باشم و امر و نهی کنم ولی اگر هم کاری می کنید قبل از هر چیزی سلامتیتون رو مد نطر داشته باشید که به هرچیزی در زندگی ارجحیت داره با تشکر

 7. amir می‌گه:

  برای منکه اومدم از اینجاتا در مورد کل موضوعات گرجستان آشنایی پیدا کنم این مطالب موجود برام قابل توجه و مفید بود. و خواستم از شما تشکر کنم . برای بعضی ها دلخواه هم نباشه برای افرادی دیگر مفید و مهم هست . بازم ممنون از شما و موفق باشید.

 8. emran می‌گه:

  من آخرین باری که به باتومی رفتم چیزی به عنوان دیسکوی خانوادگی ندبدم اونجا دیسکو با روسپی خانه تفاوتی نداره !! چند تا میز رو گذاشتن خانوما میشینه و مشتری های هم چونه میزنن. هیچ اطمینانی هم نیست بهتون خدمات بدن یا نه. من با دو نفر از دوستان به یکی از این دیسکو ها ( آرنا) رفته بودیم. بعد از چند دقیقه رقصیدن دوتا دختر گرجی اومدند با ما رقصیدند این دوتا دوست ما هم که با همین هدف اومده بودند باتومی، بعد از یکم رقص با اینا وارد مذاکره ( :)) ) شدند. با نقری 150 دلار تا صبح راضی شدند! این اول کاره یک شراب سفارش دادند 70 لاری (بجز 120 لاری که به نوشیدندی خودمون داده بودیم) ! موقع بیرون آمدن گل خواستنند این 20 لاری. هرکدوم یک تاکسی گرفتند و گفتند هزینه برگشت رو هم به تاکسی بدبد با این برمیگردیم 40 لاری! حالا رسیدند هتل گفتند پول رو رد کنید بیاد و تا نگرفتند تکون نخوردند، 300 دلار گرفتند ! بعدش هوس رد بول کردند و خودشون زنگ زدن به لابی واسشون آورد ( هتل 40 لاری حساب کرد این رو!!!!). بعدا که این دوستای ما خواستند برن سراغ کارشون گفتند کا..وم نیاوردند برند بخرن بیان و رفتند پایین همون تاکسی ها منتظرشون بودند و رفتند. قیافه اون دو تا دیدنی بود :)) تو این شرایط هم هیچ کاری دیگه نمیشه کرد. از یکی از رستوران دار های اونجا پرسیدیم این رو گفت نه میتونید به صاحب دیسکو بگید میگه اونا هم مثل شما مشتری هستند. نه میتونید اونها رو گیر بیارید، نه پلیس. هیچ راهی نداره کلا ریسکه!
  شب های بعد م به چند تا دیسکوی رفتیم و تقریبا همشون همینطور بودند و اگه فرصتی پیدا میکردند تیغ میزدند. تو این شرایط من بعضی خوانواده ها رو میدیدم که با حجاب وارد ابن دیسکو ها میشدند. فکر کردند رستورانه !! و این بود شرح حال ما از خاطرات دیسکو :))

 9. صالح می‌گه:

  نيازهاي اوليه انساني را هيچ كسي منكرنيست و با ايجاد امكانات و سرمايه گزاريهاي دولتها براي ازدواج جوانان قسمتي از اين مشگلات مرتفع خواهد شد. من به بيش از 10 كشور مسافرت كرده ام وس ك………را در هر جائي به شگلهاي متفاوت ديده ام در اينجا سفارش هاي غير ممكن براي مسافرين به نقاط مختلف دارم غير ممكن ازاين جهت كه توصيه هاي من براي هر خواننده اي الزام آور نيست و يقين دارم عده اي از خوانندگان اين مطلب، تجارب ارزشمند زيادي دارند كه علي رغم داشتن اين تجربيات بازهم بدنبال س ك….. در مسافرت و حتي در كشور خودمان هستند . اولين سفارشم به افراد اين است كه بدنبال ……. نرويد. واگر رفتيد آگاهانه انتخاب كنيد.و افراط نكنيدو سعي كنيداين مورد قسمتي از مسافرتتان باشد نه تمامي مسافرتتان. درخصوص جلو گيري از بيماري ايدزآگاهي هاي لازم را از مراكز درماني كسب نمائيد.

 10. saeed می‌گه:

  سلام دوست عزیز من در مورد یه کاری باشما میخوام صحبت کنم چه جوری با شما تماس داشته باشم

 11. kiarash می‌گه:

  ممنونم از همه دوستان كه اطلاعاتشون رو در اختيار بقيه گذاشتن

 12. محمد می‌گه:

  سلام
  چقدر درد سر دار بی خیال ارمنستان بهتر واسه اینکارا خیلی راحت میان خونت اگر دوست داشته باشن احساس امنیت کنن
  با شما مشروب می خورن بعد هم کارت میکنی تا می تونی صحبت کنی راند 2 هم بری 80% مجانی راند 2.ببخشید راحت صحبت کردم .هزینه حدود20000-30000 درام .البته روسها خیلی گرونتر هستند و زیبا تر مرسی

 13. محسن می‌گه:

  خدمت دوستانی که بدنبال س ک س در گرجستان هستند بهترین راهش اینست که قبل از سفر از طریق اینترنت با چند تا از دختران وزنان گرجی آشنا بشید،کمی مخ بزنید و وقتی وارد گرجستان شدید به او اطلاع دهیدتا پیش شما بیاید وشما حالشو ببرید.البته ناگفته نماند این روش کار هرکسی نیست وکار خیلی خیلی سختی است.

  • andrew می‌گه:

   ببخشید یه سوال . به چه زبانی میخواهید مخ بزنید قربان ؟

   • abtin می‌گه:

    به زبان انگلیسی،من این تجربه رو تو سفرتایلندم داشتم،اول ازطریق یه سایت دوست یابی تایلندی بادوتا دختردوست شدم وشمارشونوگرفتم به محض رسیدن به یکیشون زنگ زدم،دو ساعت بعد(درعین ناباوری سایر ایرانیها) با یه تویوتا یاریس اومد،شب هم با ماشینش رفتیم بیرون و کل بانگوک رو به من نشون داد،فقط نکته مهم اینکه استفاده از کا…م و نخوردن مشروب قبل از س…س رو فراموش نکنید.

  • امیر می‌گه:

   مگه مخمون عیب کرده داداش عزیزم.ما که تو ایران با همچین وفور نعمتی مواجه هستیم مگه عقلمونو از دست دادیم از کشور خارج بشیم. البته منظورم از نعمت فقط دختر ایرونی بود و نه چیز دیگری.

 14. نصرت الله مشهدی پور می‌گه:

  آقای اندروی فریدنی سوپر ناسیونالیست مقدس نما! شما میفرمایید که کاملا نسبت به سکس بی تفاوت هستید و از کنار دیسکوها بی تفاوت میگذرید.حال چطور است که آقای بی تقاوت، رفته ای و حتی آمار کشورهایی را هم که سکس در آنها قانونی و غیر قانونی است را هم درآورده ای؟؟!!! فکر میکنی تو شهر کورها هستی؟؟ دوم اینکه شما در مورد دخترهای گرجی، رگ گردنت متورم میشه، باید بدانی که کم نیستند زنان گرجی که به خاطر داشتن شوهران نالایق( مثلا شوهرانی که به بهانه تجارت در روسیه و اوکراین، همسران خویش را رها کرده و با معشوقه های روسی و اوکراینی خویش زندگی میکنند)، و یا شوهرانی که از آنها متنفرند ولی به خاطر فشار جامعه سنتی با آنها زندگی میکنند، با افراد دیگر( اعم از ترک و ایرانی ) رابطه پنهانی دارند.دیگر اینکه همه این داستانها بازیست.سرنوشت گرجستان پیشاپیش توسط ناتو تعیین شده است.قرار است کرانه های دریای سیاه( به ویژه شهرباتومی) به یک عشرتکده و قمارخانه بزرگ تبدیل شود( لاس وگاس شرق اروپا) و شما که سهل هستید، حتی ایلیای دوم هم نمیتواند جلوی آن را بگیرد.البته من نه از فحشا خوشم میاید و نه قمار.ولی حقیقتی را که میدانستم خدمتتان عرض کردم.چه خوشتان بیاید، چه خوشتان نیاید.

 15. mehdi می‌گه:

  من نظر دوستان رو مطالعه کردم باید به عرض برسونم تا به حال حدود 20 کشور رو بازدید کردم چیزی که میدونم دیسکو برای من به معنی جای تیغ زنی هست برای من که با کوله پشتی مسافرت میکنم از رو کنجکاوی هر جا میرم سرکی میکشم ولی سفارش چیزی نمیدم بعضی وقتا هم که طالب میشم سعی میکنم بیرون کسی رو گیر بیارم

  • mehdi می‌گه:

   یادم رفت با نظر اقای گلچین فر موافقم وقتی همه چیز روشن باشه هر کسی تکلیف خودش رو میدونه و تر و خشک با هم نمیسوزه .

 16. Reza Porabadi می‌گه:

  تا تو ایران sex ازاد نشه صبح تا شب فکر ملت رو دم و دستگاهشونه

 17. Yusef می‌گه:

  چند تا مورد را خواستم عرض کنم

  1) خيلی خيلی به اين مورد توجّه کنيد که نميشه ايران رو در خيلی از موارد با هيچ کدوم از کشور های همسايه و يا غير همسايه مقايسه کرد چرا که ايران 77 ميليون جمعيت داره ،شما حتی اگر 10 ميليون ايرانی هم ببينيد باز هم جامعه آماری خوبی از آب در نمياد چه در مورد موارد جنسی چه فرهنگی و چه و چه و چه برای همين قضاوت خوبی در نمياد وقتی سايرين رفتار توريست ها رو در کشوری که کل جميتش يک چندم ايران هم نميشه به حساب کل ايران بگذارند ( با توجه به اينکه اصلا بحث اين نيست که اون رفتار خوب هست يا بد)
  2) من هم گرجستان بودم هم ارمنستان و هميشه هم از مردم گرجستان تعريف کردم، تجربه خود من در مدت چند ماهی که گرجستان بودم واقعاً احساس خوبی داشتم.
  در ارمنستان برای خودم سوال بود که قيمت ها به چه صورت هست و يکبار از کسيکه خانه برای من گرفته بود سوال کردم بعد اينکه جواب داد خودش رو جوری نشون داد که من واقعاً فکر کردم خواجه هستش و يجوری گفت که ديسکو و .. برای من اهميت نداره و اينجا کشور آزاد هستش که ديدم زياد جوگير شده ،گفتم تا حالا چند بار ايران اومدی ؟گفت هيچی.گفتم مثل من که اومدم اينجا اقلا يه بار خرج کن بيا وضعيت رو ببين بعد جوگير شو و نظر بده
  3) حدود يک سال پيش يه سری از کشورهای حاشيه خليج فارس هم به گرجستان ميامدن،يه دوست گرجی داشتم با هم داشتيم صحبت ميکرديم يه ديالوگ خوبی بينمون بود خواستم بگم: ميگفت ايرانيها زن دوستند امّا اهل اون کشورها زير شيکم رو دوست دارند
  4) يه موردی هم بود که هنوز که هنوزه برام جالبه که در قلب آزادی های جهان و اروپا از هر 3 زن يکئ مورد تجاوز قرار ميگيره،يعنی 33% زن های اروپا طبق امار رسمی خود بی بی سی بهشون تجاوز ميشه.يعنی خيلی از رفتار ها واقعاً به آزادی ربطی نداره و به خيلی پارامتر های ديگه مرتبط ميشه که لينکش رو هم گذاشتم در زير

  http://www.bbc.com/news/world-26444655

  • وایلنس Violence که در گزارش بی بی سی آمده به معنی تجاوز نیست بلکه شاید بشود خشونت یا آزار آن را ترجمه کرد و همانطور که اشاره شده است 22 درصد گفته اند که از سوی همسر یا پارتنر خود مورد آزاد قرار گفته اند. توجه داشته باشید که بر اساس معیارهای اتحادیه اروپا وادار کردن زن به استفاده از پوشش خاص یا حجاب اجباری هم آزار زنان به حساب می آید.

 18. amir می‌گه:

  یه خانم خوش … زنگ بزنه. ساعتی صدهزارتومن.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: