Kullanım Koşulları

Kullanım Şartları sözleşmesi

Lütfen bu Web sitesini okuyun ve ERIŞIM sağlayan BIR koşul olarak dıkkate gerektırır.

Kullanım KOŞULLARıNı okumak ve kabul etmek ve bu Web sitesinin gızlılık POLITIKASıNıN HÜKÜMLERINE yönelik olarak okuma ve kabul etmek, sıze zıyaret etme, okuma, satış, Işleme, işlem ÖDEMELERI veya ETKILEŞME HAKKıNı veren Web sitesi IÇIN gereklı hususlar HERHANGI bir şekılde. Bu Web sitesini zıyaret ederek, tüm kullanım KOŞULLARıNıN sıze ILETILDIĞINI kabul ediyorsunuz. Bu sözleşmeden başka bir şekılde farklı olan ZIYARETÇILER tarafından yapılan tüm anlaşmalar, TEMSILLER, vaatler, GARANTILER, eylemler veya Ifadeler HIÇBIR güç veya etkı VERILMEMEKTEDIR.

Tüm kışıler, kullanım KOŞULLARıNı ve gızlılık POLITIKASıNı OKUMUYORLAR ve kabul ETMEDIKLERI sürece bu sıtenın ERIŞIMINI veya kullanımını reddederler.

BIR bayı, ARACıLıK, bağlı kuruluş, MÜŞTERI, tüccar SERVIS sağlayıcısı, YAYıNCı, reklamveren veya HERHANGI bir etkileşim olarak bu Web sitesi Ile ETKILEŞIM ÜZERINDE izleyerek, zıyaret, kullanma, kullanarak, veya ETKILEŞIMINDE tüm kabul edıyor Bu kullanım koşulları POLITIKASI ve bu Web sitesinin GIZLILIK POLITIKASı HÜKÜMLERI. Bu SÖZLEŞMEDEKI HERHANGI bir DEĞIŞIKLIK veya başvuru tarafından eklenen ek POLITIKALAR dahil olmak üzere HANGI Web sitesi gelecekte kendı TAKDIRINE göre yapabılır.

18 YAŞıN altındakı tüm KIŞILERIN bu Web sitesine ERIŞIMI engellendı. 18 yaşın altında iseniz, bu Web sItesI veya IÇERIĞINI HERHANGI bir şekılde zıyaret etmek, okumak veya ETKILEŞIMDE bulunmak yasal DEĞILDIR. Bu web sitesi özellıkle 1998 çocuk ÇEVRIMIÇI gızlılık YASASı (COPA) tarafından kapsanan HERHANGI bir BIREY ERIŞIMINI engeller.

Bu web sitesi herhangi bir nedenle herhangi BIR KIşIYE veya GÖRÜNTÜLEYICIYE ERIŞIMI reddetme HAKKıNı SAKLı tutar. GÖRÜNTÜLEMEK IÇIN BIR koşul olarak kabul GIZLILIK POLITIKASı koşulları altında, Web sitesi toplamak ve DıŞLAMA ve DIĞER bırçok kullanım AMACıYLA VERI ve BILGI depolamak IÇIN ızın verilir.

Kullanım ŞARTLARı SÖZLEŞMESI zaman zaman DEĞIŞEBILIR. ZIYARETÇILER, bu Web sitesini görüntülemek IçIn IzIn dıkkate bir PARÇASı olarak, kendılerını DEĞIŞIKLIKLERDEN haberdar tutmak IÇIN BIR olumlu görev var.

Kullanım ŞARTLARı ANLAŞMASı taraflar

Ziyaretçiler, izleyiciler, kullanıcılar, aboneler, Üyeler, İştirakler, bayiler veya müşteriler, toplu olarak burada "ziyaretçi" olarak adlandırılır, bu anlaşmanın partileridir. Web sitesi ve öncül Web siteleri sahipleri ve/veya operatörleri bu anlaşmaya taraflar, burada "Web sitesi" olarak adlandırılır. Ziyaretçiler bu anlaşmanın üzerinde kurallar ve tüm ziyaretçiler ile Web sitesi ile ilgili anlaşmalar, ancak ziyaretçiler kendi elektronik Web sitesi kullanım koşulları, Gizlilik Politikası veya diğer yasal bağlayıcı önerilen sınırlı değildir ve supersecedes olduğunu anlamak ve kabul Ziyaretçiler web sitesinde bulunan anlaşmalar.

Web sitesi burada tüm ziyaretçiler web sitesi electonik anlaşmalar dahil ancak ziyaretçiler hüküm ve koşulları ile sınırlı değildir reddeder. Bu anlaşma tüm partilerin yönetecektir. Ziyaretçi ile bir anlaşmazlık durumunda Web sitesi bu anlaşma ve ilgili varsayılan kurallar ve yasalar tarafından Web siteleri seçimi yargı web sitelerinde seçim bağlayıcı tahkim veya mahkeme Mahkemesi yerleşmiş olacak yönetilir. Herhangi bir ve tüm anlaşmalar, beyan, vaat, garanti, Eylemler, veya yorumları ziyaretçiler tarafından Web sitesi veya diğer önerilen anlaşma koşulları herhangi bir şekilde farklı herhangi bir güç veya etkisi verilecektir. Satıcılar, ara siteleri, İştirakler, ortak girişim ortakları, yayıncılar, reklamverenler, online pazarlamacılar ve herhangi bir şekilde bu Web sitesine herhangi bir şekilde ziyaret veya erişim tüm kullanıcılar dahil olmak üzere tüm ziyaretçiler karşılıklı yayın ve herhangi bir sözleşme veya anlaşmalar tabi olacaktır karşılıklı yazılı anlaşma ve Web sitesinin onayı olmadan herhangi bir neden veya neden için sona ermesine izin verilmez.

Bu Web sitesinden BILGI kullanımı

Bu web sitesi ile açık bir yazılı sözleşmeye girmediğiniz sürece, ziyaretçiler, izleyiciler, aboneler, Üyeler, bağlı kuruluşlar veya müşteriler bu bilgileri ticari veya kamu ortamında kullanma hakkına sahip değildir; bunları yayınlamak, kopyalamak, kaydetmek, yazdırmak, satmak veya bu Web sitesinin içeriğinin herhangi bir bölümünü yayınlamak için hiçbir hakkı yoktur. Bu Web sitesinin içeriğini görüntülerken, bu durumu kabul ediyorsunuz ve herhangi bir yetkisiz kullanım yasadışı olduğunu kabul edersiniz ve sizi sivil veya cezai cezalara tabi olabilir. Yine, ziyaretçi herhangi bir kullanım için herhangi bir nedenle, kendi veritabanları, görünmez sayfaları, bağlantılı sayfalar, alttaki kod veya diğer fikri mülkiyet dahil olmak üzere, bunların içeriğini veya bölümlerini kullanmak için hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir şey. Ziyaretçi maliyetleri ve bu hükmünün ihlali için gerçek zararlara ek olarak ABD $100000 miktarı tasfiye tazminat kabul eder. Ziyaretçi, bu hükmü kabul etmenin bir koşul olduğunu ve bu görüntülemeyi kabul ettiğini anladığından emin olur.

Web sitesinin MÜLKIYET veya kullanım hakkı, satış, bu Web sitesinin IÇERIĞINI YAYıNLAMAK

Web sitesi ve içerikleri web sitesi tarafından aittir veya lisanslanmıştır. Web sitesinde yer alan malzeme tescilli ve telif hakkı olması gerektiğini varsaymalıdır. Ziyaretçilerin site içeriğinde herhangi bir hakkı yoktur. Herhangi bir nedenle web sitesi içeriğinin kullanımı, ekspres sözleşme veya Web sitesinin izni ile yapılmadıkça kanuna aykırı değildir.

SITEYE HYPERLINKING, ortak markalaşma, "ÇERÇEVELEME" ve başvuru SITESI YASAKLANDı

Web sitesi tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe, kimse bu siteyi veya bunların bölümlerini (logotypes, ticari markalar, markalaşma veya telif hakkı olan materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) herhangi bir nedenden ötürü köprülmeyebilir. Ayrıca, herhangi bir ticari veya ticari olmayan medyada bu Web sitesinin URL (Web sitesi adresi) başvuru izin verilmez, ne de ' çerçeve ' site izin verilmez. Bu tür etkinlikleri kaldırmak veya etkinleştirmek ve tüm zararlardan sorumlu olmak için Web sitesi ile işbirliği yapmayı özellikle kabul edersiniz. Bu hüküm, ABD $100, 000.00 artı maliyetlerin ve gerçek zararların tasfiye edilmesini kabul etmektesiniz.

SITENIN IÇERIĞI IÇIN yasal uyarı

Web sitesi bu Web sitesinin içeriğinin doğruluğunu herhangi bir sorumluluk reddeder. Ziyaretçiler, bu bilgileri görüntüleme, okuma, kullanma veya güvenme riskini kabul ederler. Aksi takdirde Web sitesi ile aksine bir ekspres sözleşme oluşturmuştur sürece, herhangi bir bilgiye doğru olarak burada bulunan güvenmek zorunda. Web sitesi böyle bir garanti vermez.

Bu ürünü ve potansiyelini doğru bir şekilde temsil etmek için her türlü çaba yapılmıştır. Olsa bile bu sektör biri kazanç açısından kendi çek yazabilirsiniz birkaçıdır, hiçbir garanti bu malzemelerin teknikleri ve fikirleri kullanarak herhangi bir para kazanacaktır. Bu malzemelerden örnekler ve referanslar bir söz veya kazanç garantisi olarak yorumlanmamalıdır. Kazanç potansiyeli tamamen ürün, onların fikir ve teknikleri kullanarak kişiye bağımlıdır. Bu ürün bir iş fırsatı değildir ve sadece tavsiye ve Internet ve arama motoru optimizasyonu hakkında eğitim sağlar. Bu yeni bir ürün ve sistem ve gibi orada kullanımı kazanç geçmişi yoktur. BIZ aynı gıbı KULLANıCıLARıN TICARI SıRLARı ve gızlı veya TESCILLI BILGILERI Ihlal EDECEĞINI ürün KULLANıCıLARıNıN gerçek KAZANÇLARıNı takıp etmiyoruz. Bu sıtedekı BILGILER ürün Ile DENEYIMIMIZ. Eğer DENEYIMINIZI paylaşmak ISTIYORSANıZ bıze BILDIRIN.

Bu Web sItesI veya IÇERIĞI Ile ETKILEŞIM bılgısayar veya yazılım neden zarar REDDI. ZIYARETÇI vırüs, solucan veya DIĞER YOZLAMA FAKTÖRLERININ tüm RISKINI kabul eder.

Web sitesi, ziyaretçinin bilgisayar veya yazılımlarına zarar vermek veya ziyaretçinin daha sonra, yanlışlıkla ziyaretçinin bilgisayarına geçirilen kod veya verileri bozmadan iletişim kurduğu herhangi bir kişinin sorumlu olmadığını varsayar. Yine, ziyaretçi görünümleri ve bu site ile etkileşim, ya da afiş veya pop-up veya reklam orada, kendi riski görüntülenir.

INDIRME nedenıyle zarar REDDI

Bu siteden ziyaretçi indirme bilgileri bu risk altında. Web sitesi, indirme, virüsler ve solucanlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bilgisayar kodlarının bozulmadan ücretsiz olduğunu garanti etmez.

SORUMLULUK SıNıRLAMASı

Izleyerek, kullanarak, ya da bu site ile herhangi bir şekilde etkileşim, afiş, reklam, veya pop-up, indirme gibi, ve onun yasal görüntüleme izin web sitesinin bir koşulu olarak, ziyaretçi sonsuza kadar herhangi bir zarar iddiaları için tüm hakkı feragat ve tüm açıklama tabanlı herhangi bir nedensel faktör üzerinde herhangi bir olası zarar, ne kadar kötü ya da geniş, ister fiziksel ya da duygusal, öngörülebilir veya öngörülemeyen, ister kişisel veya iş doğada olsun.

Tazminat

Ziyaretçi, bu Web sitesi için ödemek için gerekli olan hasar, ziyaretçi, görüntüleme bir koşulu olarak, tüm Web sitesi geri ödeme vaat ediyor olay kabul eder.

Gönderi

Ziyaretçi, ziyaretçi ve Web sitesi arasındaki herhangi bir iletişimin bir gönderim olarak kabul edildiğini inceleyen bir koşul olarak kabul eder. Tüm gönderimler, bunların parçaları dahil, grafikler veya herhangi bir gönderim içeriği, Web sitesinin özel mülkiyet olacak ve kullanılabilir, daha fazla izin olmadan, ek dikkate almadan ticari kullanım için her türlü. Ziyaretçi sadece web sitesi, hangi sonsuza kadar uygun gördüğü gibi herhangi bir şekilde kullanmak için Web sitesi izin isteyen bu bilgileri iletişim kabul eder. "Gönderimler" Ayrıca gizlilik politikasının bir hükmünü oluşturmaktadır.

Fark

Herhangi bir nedenle herhangi bir nedenle herhangi bir ek haber ziyaretçi ve ziyaretçi açıkça garanti hakkı bir anlayış için izin görmek veya Web sitesi ile etkileşim için bir koşul olarak feragat olduğunu bildirmektedir.

Anlaşmazlıkları

Web sitesinin bu Web sitesi ile görüntüleme, kullanma veya etkileşime girme gerektirmesinin bir parçası olarak, ziyaretçi herhangi bir iddia, anlaşmazlık veya tartışma ("IDDIA") için bağlayıcı tahkim kullanmayı kabul eder (sözleşme, haksız ya da başka bir şekilde) veya bu satın alma ile ilgili olarak, bu ürün, talep sorunları, gizlilik sorunları ve kullanım konuları dahil olmak üzere. Ziyaretçi hakim parti durumunda, ziyaretçi kendi avukat ücretleri maliyeti çıplak olacaktır. Web sitesi, Web sitesinin tercihinin yetki alanında bir mahkemede vistor 'a dava alma hakkını saklı tutar.

Hiçbir durumda izleyici, ziyaretçi, üye, abone ya da müşteri mahkemeye gitmek veya bir jüri duruşma hakkı var olacaktır. Izleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri kuralları içinde sağlanan dışında deneme öncesi keşif meşgul olma hakkı olmayacaktır; Tahkim konusu herhangi bir iddiayla ilgili herhangi bir temsilci veya herhangi bir sınıfın üyesi olarak katılma hakkınız olmayacaktır; Hakem kararı son ve sınırlı temyiz hakları ile bağlayıcı olacaktır.

Hakim parti, avukat ücretleri, toplama ücretleri, soruşturma ücretleri, seyahat giderleri dahil olmak üzere, anlaşmazlık tahkim ile ilgili herhangi bir ücret karşılığında diğer taraf tarafından geri ödenmesi olacaktır.

YARGı ve mekan

Bu satın alma ile ilgili herhangi bir konu bir mahkeme önce getirilecektir, pre-veya post-tahkim, Izleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri kabul tek ve uygun yargı devlet ve şehir olmak için iletişim bilgileri ilan Aksi belirtilmediği sürece web sahibi. Dava federal bir mahkemede olduğu durumda, uygun mahkeme Web sitesi seçimi Federal Mahkemesi olacaktır.

Faturalandırma modeli ve iptal/iade politikası

Teklif içinde aksi belirtilmediği sürece, Web sitesinin altbilgi bağlantısından tıklayarak müşteri desteğine başvurarak geri ödemeler istenebilir.

YÜRÜRLÜKTEKI yasalar

Izleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, uygulanabilir yasanın her durumda, iletişim bilgilerimizde yer alan Web sitesinin durumuna göre olması gerektiğini kabul eder.

ILETIŞIM BILGILERI

Bu Web sitesinin operatörüne [email protected] adresinde ulaşabilirsiniz.