Telif hakkı

Telif hakkı ihlallerini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını şiddetle koruyacağız.

Eğer web sitemizde görünen içeriğin telif hakkı sahibi iseniz ve bize iddia edilen içerik ihlal etmek ve eylem almak için yazılı olarak bize bildirmek gerekir içeriğin kullanımını yetkilendirmedi.

Eğer gerekli bilgileri bize veremiyorsanız herhangi bir eylem yapamayız, bu yüzden eğer telif hakkı sahip olduğunuz malzeme üzerinde ihlal edildiğini ya da ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen bizim telif hakkı Ajan sağlamak, yazılı olarak, aşağıdaki Bilgi:

1.) ihlal edildiği iddia edilen özel bir hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.

2.) ihlal edildiğini iddia edilen telif hakkı olan çalışmanın tanımlanması veya tek bir online sitede birden fazla telif hakkı olan eserler tek bir bildirim, bu sitede bu tür eserlerin temsili bir listesi ile kaplıdır.

3.) ihlal edildiğini iddia edilen veya ihlal edilen aktivite konusu olan ve kaldırılması veya erişim devre dışı bırakılmak üzere olan materyalin tanımlanması ve materyalin yerini bulmamıza izin vermek için makul derecede yeterli bilgi.

4.) bir adres, telefon numarası ve eğer varsa, şikayet edilen tarafın temasa geçeceği bir elektronik posta adresi gibi şikayeti olan taraflara iletişim kurmamıza izin vermek için makul derecede yeterli bilgi.

5.) şikayet eden tarafın, maddi olarak şikayetlerin telif hakkı sahibi, ajanı veya Kanunu tarafından yetkilendirilememesinin iyi niyet olduğuna dair BIR açıklama.

6.) Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğunu ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen özel bir hakkın sahibi adına hareket etmeye yetki verilip, yalancı şahitlik cezası altında olduğu açıklamada.

Yazılı bildirim aşağıdaki gibi bizim belirlenen Ajan gönderilmelidir:
DMCA AGENT e-posta: [email protected]